Procesy sądowe

Sale sądowe to zdecydowanie nasze terytorium. Lubimy rozprawy i nie chowamy się za pismami.

Wady budowlane

W trakcie wieloletniej praktyki wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu spraw przeciwko deweloperom lub wykonawcom robót budowlanych, a także sprzedawcom nieruchomości. Mamy doświadczenie w szacowaniu wartości nieruchomości oraz wartości robót budowlanych, które pomaga nam skutecznie dochodzić roszczeń w sądzie. Współpracujemy również z projektantami budowlanymi, którzy wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem zwłaszcza na etapie analizowania opinii biegłych.

Wady samochodów

Miesiąc temu kupiłaś/eś samochód, który właśnie się popsuł? Zastanawiasz się co zrobić, bo musisz naprawić auto, żeby dojeżdżać do pracy i nie stać Cię na kolejne wydatki. Pamiętaj, że stawka roboczogodziny naszej kancelarii to 160 zł netto (196,80 brutto). W 1 godzinę przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i faktyczną, sprawdzimy Twoje ubezpieczenie AC, przygotujemy wezwanie do usunięcia wady lub oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Rozumiemy Twoje położenie i dostosowujemy nasze działania do Twoich możliwości, tak aby w pełni chronić Twoje roszczenia.

Nasza kancelaria, dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu spraw z OC i AC, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie wyceny wartości pojazdów, robót naprawczych i blacharsko-lakierniczych. Dlatego z dużymi sukcesami prowadzimy procesy również przeciwko sprzedawcom pojazdów, niezależnie od tego czy są to zwykłe osoby fizyczne, komisanci czy duże firmy dealerskie.

Pozwy o zapłatę

Nasza kancelaria oferuje również pomoc w dochodzeniu zapłaty z rozmaitych tytułów prawnych (najem, świadczenie usług, sprzedaż, zachowek itp.). Co nas wyróżnia? Dalekowzroczność. Przed złożeniem pozwu sprawdzamy czy Twój dłużnik jest wypłacalny. Nie narazimy Cię na koszty, jeśli istnieje duże ryzyko, że po przeprowadzeniu procesu i egzekucji  zostaniesz z niczym. Jak to robimy? Sprawdzamy przede wszystkim publiczne rejestry (rejestr dłużników niewypłacalnych, KRS, giełdy długów, wpisy w MSiG). Oczywiście nie jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczności egzekucji każdej podjętej przez nas sprawy, ale jeśli bezskuteczność egzekucji jest oczywista na samym początku, na pewno Cię o tym poinformujemy, zamiast narażać na koszty.

Potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, za pośrednictwem poczty e-mail lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.