Cennik

Podstawowa stawka roboczogodziny naszej kancelarii wynosi 180 zł netto (221,40 zł brutto).

W sprawach o unieważnienie kredytu frankowego wynagrodzenie kancelarii zależy od tego jaka była kwota udzielonego kapitału i z jakim bankiem była podpisana umowa (jaka jest jego aktualna sytuacja finansowa). System wynagrodzenia za prowadzenie sprawy frankowej oparty jest o opłatę wstępną (od 2460 zł do 10 800 zł) oraz prowizję od wygranej sprawy w wysokości od 5% do 20% od kwoty udzielonego kapitału. Im większa kwota kredytu tym niższą pobieramy prowizję

W sprawach odszkodowawczych kancelaria pobiera wynagrodzenie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz prowizję od uzyskanych kwot w wysokości od 5% do 30%. Im większa szkoda tym niższa nasza prowizja. 

Wycena kosztów prowadzenia sprawy jest darmowa. Wystarczy zadzwonić lub wysłać nam maila z krótkim opisem sprawy, aby otrzymać wycenę kosztów prowadzenia sprawy. Zazwyczaj przedstawiamy dwie opcje wynagrodzenia- jednorazową i ratalną, aby sytuacja finansowa nie była przeszkodą w dochodzeniu Twoich praw.